طبقه چهارم بلوک آخری مجتمع روبرویی
ساختمون روبرویی طبقه ی سوم و چهارم
دوتا ساختمون به سمت راست طبقه چهارم
اون ساختمون بغلیش طبقه دوم
دست چپ سه تا ساختمون چپ تر طبقه سوم
ته کوچه اون ساختمون بزرگه طبقه ی سوم
اون ساختمونا دورتر هم هست اما دیگه معلوم نیست طبقه ی چند هست و توی کدوم کوچه؟
اصلا توی همین کوچه ی خودمون این سمتی که خونه ی ما هست یعنی کدوم پنجره ها نور داره؟
یعنی کسی هم از پشت اون پنجره ها دنبال ردّ نور توی پنجره های این طرف میگرده؟
یعنی ممکن هم هست وقتی پی ردّ نور میگرده منو دیده باشه؟
کاش ی همین پنجره روبرویی نشسته بود مثل من پی نوربازی و بعد همینجور که دنبال شب.تاب های دیگه می گشتیم یکهو چشممان گره میخورد چشم هم، من براش دست ت میدادم و ذوقِ قندی که توی دلم آب میشد از چشمهام سرریز میشد و تا چشمای او که پشت پنجره نشسته میرسید و از چشمهای ذوق زدش به لبش شرّه میکرد و لبخند که میزد نور میپاشید تا این طرف و.
آه، چه حیف که نیستی پشت پنجره! 
 اصلا نمیدونم پشت پنجره روبرویی که هیچوقت اونطرف پردشو ندیدم دختری با ذوق کشف شب.تاب های نیمه شب هست؟ و یا اصلا هیچ دختری هست!؟
هستی؟ آهاااااااااای دخترِ همسایه .
 - یک ساعته پشت اون پنجره نشستی به چی زل زدی دختر؟ پی چی میگردی؟ بیا یه لقمه سحر بخور اذان میشه.
 + مامان! امشب پنجره های روشن زیاد تره از شبای قبل!
 - امشب احیاست دخترم!
 + ؟!
 - شب قدره! شبی که قدر و سرنوشت آدما نوشته میشه! خیلیا که شاید شبای دیگه بیدار نشن یا اصلا حتی روزای دیگرو روزه نباشن این شب و روزا براشون مهمه و قدر میدونن!
 + .
اگر همسایه روبرویی دختر داشت، و دختر او هم هر شب در جستجوی شب.تاب ها بود یا لااقل همین یک شب او هم پی شب.تاب ها می گشت و بعد توی همین گشتن یکهو چشممان گره میخورد در چشم هم .

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

3ilaagy دانلود کارت ویزیت آماده / لایه باز آرین نرم افزار مد و زیبایی فال روزانه ,مداحی,,مدل لباس ,مدل مانتو ,زندگی ,سلامت دلنوشته هایی برای دخترم گروه بزرگ املاک ایوان پیچک خیال کارتون فوتبالیست ها سری بازنده جدید فروش میز تلویزیون پلی یورتانی